AquaVia – v roce 2019 získala v hodnocení 3 zlaté hvězdy a tím ocenění „Superior Taste Award“

4 července 2019 |

AquaVia – v roce 2019 získala v hodnocení 3 zlaté hvězdy a tím ocenění „Superior Taste Award“

Cenu uděluje organizace ITI – International Taste Institute. Toto ocenění získala AquaVia již druhý rok po sobě s hodnocením 3 zlatých hvězd. Mezinárodní porota se skládá z více než 200 kuchařů a známých sommeliérů a je uznávaná jako přední světová organizace zabývající se certifikací chutí potravin a nápojů.

ITI je vedena odborníky na posuzování chuti. Je nestrannou institucí poskytující objektivní hodnocení. Všechny testy jsou prováděny metodou slepé degustace. V závislosti na senzorické analýze jsou výrobky certifikovány 1, 2 nebo 3 hvězdičkami, podobně jako hvězdy Michelin v gastronomii. Výrobky s nejvyšším skóre jsou oceněny cenou „Superior Taste Award“.

Výjimečná chuť AquaVia je dána její přirozenou vulkanickou filtrací a průchodem geologickými vrstvami, které se nacházejí na stovkách metrů hluboko. Na své cestě k povrchu absorbuje různé minerály obsahující alkalizující sloučeniny.

AquaVia je prémiová pramenitá voda,  která se stává preferovanou volbou pro ty, kteří si cení zdravého životního stylu, inovativních výrobků a výjimečné kvality.

AquaVia byla založena v roce 2014 na podnikatelský subjekt, patřící do skupiny Sam Mills Group, jež má vybudovanou širokou distribuční síť v několika zemích Evropy, v USA a na Středním východě.

Articole recente