VYJÍMEČNÁ ČISTOTA

STABIL pH

BOHATÁ NA ANTIOXIDANTY

STÁČENÁ U ZDROJE

VÍTEJTE V ÚDO SEKVO

Hluboko uprostřed pohoří Karpat se nachází magické místo zvané Valea Săcuieului neboli Údolí Sekvojí. Je to jedno z mála míst, kde sekvoje rostou mimo svůj původní výskyt.

Tato úchvatná přírodní scenérie byla zformována vulkanickou činností před 145 milióny let. Stovky metrů pod zemí začíná příběh naší pramenité vody. Zde příroda uchovává jedno ze svých největších tajemství.

Přirozená filtrace, kterou prochází AquaVia pod povrchem přes mnoho vrstev vulkanické horniny, zajistí takový stupeň čirosti, že se do vody nemusí nic přidávat nebo z ní odebírat. AquaVia je stáčená přímo u zdroje, aby byly zachovány její jedinečné vlastnosti.

Toto je ryzí síla přírody.

RYZÍ SÍLA

ČISTÁ PŘÍRODA

3.0 Kyselé Soda Balená voda Kohoutková voda Pramenitá voda AquaVia Neutrální Zásadité IDEÁLNÍ NESPRÁVNÝ 4.0 5.0 6.0 7.0 8.0 9.0 10

CO ZNAMENÁ pH?

pH je míra koncentrace vodíkových iontů ve vodě, kterou pijete, nebo v jídle, které jíte. Zásaditá voda s pH vyšším než 7.0 má vyšší koncentraci záporných iontů. Přirozené pH lidského těla je 7.4 , ale to je často snižováno konzumací zpracované kyselinotvorné stravy jako je mléko, cukr nebo červené maso. Přirozeně zásaditá voda se stabilním pH tomu napomáhá předcházet a podporuje správný běh životních funkcí.

POROVNÁNÍ ZÁSADITOSTI (pH)

 • AQUAVIA ........................... 9.4
 • ETERNAL .......................... 8.0
 • FIJI ...................................... 7.7
 • EVIAN ................................. 7.2
 • OZARKA ............................ 6.6
 • VOSS .................................. 5.5

CO JE TDS?

Celkové množství rozpuštěných látek (anglicky Total Dissolved Solids, zkratka TDS) udává celkové množství minerálů, soli, kovů, kationtů a aniontů rozpuštěných ve vodě. Čím vyšší je celkové množství rozpuštěných látek (TDS), tím menší množství je našeho tělo schopno absorbovat z důvodu sedimentů, které zanechává. AquaVia má nízké celkové množství rozpuštěných látek (TDS) v porovnání s většinou vod na světovém trhu a úžasně osvěžující chuť.

PPM

CELKOVÉ MNOŽSTVÍ PEVNÝCH ČÁSTIC NA 1 MILION*

 • ICELANDIC ....................... 62
 • VOLVIC ............................... 140
 • AQUAVIA ........................... 160
 • FIJI ...................................... 224
 • VOSS .................................. 290
 • EVIAN ................................ 357

PŘÍRODNÍ vs UPRAVENÁVoda s přirozeně vysokým pH je voda, která prochází vrstvami hornin a půdy a obohacuje se o minerály obsahující zásaditotvorné sloučeniny jako je vápník, oxid křemičitý, draslík, hořčík a bikarbonát. Vysoké pH a antioxidační potenciál jsou mnohem stabilnější u přirozeně zásadité pramenité vody než v případě vody, u které pH bylo uměle zvýšeno zpracováním za pomocí různých metod a technik.

Upravená zásaditá voda je voda, která prochází lidskou a mechanickou intervencí. Tato voda může být destilovaná párou nebo čištěna některým z postupů, kterým se přidávají buď elektrolyty nebo minerály, případně je zpracována jinak, aby bylo dosaženo vyšší zásaditosti (vyššího pH). Běžně používané ionizační přístroje vytváří kyselou vodu jako odpad. Tato metoda není dobrou volbou pro životní prostředí a potažmo ani pro spotřebitele.